ظریف تجارت صبا ؛ ترکیب ظریفی از زیبایی و سلامت

یوول | Yuwell

هلدینگ Yuwell که به تولید محصولات زندگی و سلامتی اختصاص دارد دارای دو محور تولید محصولات داخلی و صادراتی است که محصولات خود را به بیش از 56 کشور جهان صادر می کند. دفتر مرکزی آن در شهر شانگ های چین قرار دارد و دارای 10 مرکز تحقیق و توسعه و 7  مرکز تولیدی در کشورهایی مانند آلمان، ایتالیا، پکن و … است. محصولات این کمپانی در دو بازار محصولات پزشکی و خانگی عرضه می شوند تا ترکیب حرفه ای از  تولید محصول و ارائه خدمات را به مشتریان خود در عرضه تجهیزات پزشکی ارائه نماید. با نگاه به گذشته یوول نشان دهنده دو دهه توسعه است:  1998-2008، ده سال اول، زندگی برای زنده ماندن 2008-2018، ده سال دوم، زندگی برای زندگی 2018-2028، ماموریت یوول: تلاش برای زندگی سالم تر – برای زندگی زندگی کنید. Yuwell مشتاقانه در جهت ارتقاء و توسعه خود با پایبندی به علم و فناوری می کوشد تا اشتیاق و امید را در محیطی سالم برای مردم به ارمغان آورد و در این محیط شرکت ها، جامعه و مردم با هم رشد نمایند.

دستگاه اکسیژن ساز یوول برنده جایزه 2017 "IF DESIGN AWARD"

IF DESIGN AWARD یکی از مهم ترین و معتبرترین جوایز طراحی در جهان است که در سال 1953 با هدف نمایش طراحی های صنعتی و به عنوان واسطه هنر و صنعت در سطح بین المللی شروع به فعالیت نمود. هرساله چندین هزار طراح و معمار از بیش از 50 کشور و شرکت های مختلف جهان در 6 رشته ارزیابی طراحی های خود را به این موسسه ارسال می نمایند و اسامی برندگان در سالنامه ای که هر ساله از این موسسه اعلام می گردد منتشر می شود.

Yuwell بزرگترین تولید کننده دستگاه اکسیژن ساز دنیا

دستگاه اکسیژن ساز Yuwell  تغلیظ کننده اکسیژن، با قابلیت کنترل خروجی اکسیژن می باشد. این دستگاه دارای گواهی NMPA، CE و FDA است، که این موسسات مدیریت صدور گواهینامه و ممیزی  کیفیت را برای شرکت هایی که دقیق ترین استانداردها را در کیفیت صنعتی بکار می گیرند برعهده دارند. این دستگاه همچنین  در زمینه رعایت استاندارد سازمانی موفق به دریافت نشان MSCA و RDDA  از دانشگاه MIIT درسال 2020 شد و در لیست پیشروها قرار گرفت.