ظریف تجارت صبا ؛ ترکیب ظریفی از زیبایی و سلامت

کمپانی منورا | Menora

کمپانی منورا، یکی از برگترین تولیدکنندگان دستگاه های بخور سرد در کشور چین است. محصولات این برند بیش از 15 سال به عنوان برند برتر در بازار ایران حضور فعال دارد. برند منورا یک برند تولید کننده تجهیزات پزشکی است که دارای استاندارد CE اروپا می‌باشد. بخور سرد،‌ پالس پانکر،‌ تب سنج و… از تولیدات این شرکت است. گروه ظریف تجارت صبا، نماینده و وارد کننده انحصاری محصولات برند منورا در ایران می باشد. با توجه به افزایش آلاینده های هوا، استفاده از رطوبت ساز و تصفیه کننده هوا بیش از پیش  ضروری می باشد. کمپانی منورا، یکی از برگترین تولیدکنندگان دستگاه های بخور سرد در کشور چین است. محصولات این برند بیش از 15 سال به عنوان برند برتر در بازار ایران حضور فعال دارد. گروه ظریف تجارت صبا، نماینده و وارد کننده انحصاری محصولات برند منورا در ایران می باشد.

معرفی دستگاه بخور سرد شرکت منورا

دستگاه بخور سرد از تجهیزات پزشکی خانگی برند منورا است. این دستگاه مجهز به تکنولوژی اولتراسونیک است که امکان ایجاد رطوبت بیش از ۱۰ ساعت را فراهم می کند. ولتاژ ورودی این دستگاه ها مناسب رای ایران بوده و معمولا حجم مخزن این دستگاه تولیدی این شرکت بیش از 6 لیتر است. تمامی محصولات این شرکت دارای صفحه نمایش دیجیتال می باشد و از سیستم خاموشی خودکار، فیلتر تصفیه هوا، فیلتر ضد رسوب آب و ‌سیستم مرطوب‌کننده بهره مند هستند. محصولات این شرکت معمولا در کشور چین تولید می شود و 12 ماه گارانتی دارد.

ویژگی محصولات کمپانی منورا

کمپانی منورا به دلیل ارائه محصولات با کیفیت و ویژگی‌های منحصر به فرد و مزایای زیادی دارد که برخی از آنها عبارتند از:

  • کیفیت بالا محصولات که با استفاده از مواد اولیه با کیفیت تولید می‌شوند که دوام و عمر طولانی را تضمین می‌کند.
  • طراحی مدرن محصولات که آخرین ترندهای روز مطابقت دارد و جذابیت ظاهری بالایی دارد.
  • خدمات پس از فروش کمپانی منورا به ارائه خدمات پس از فروش معتبر و کارآمد متعهد است که شامل ضمانت‌نامه و خدمات تعمیراتی می‌شود.
  • منورا به حفظ محیط زیست توجه ویژه‌ای دارد و تلاش می‌کند تا محصولات خود را با استفاده از تکنولوژی‌های سبز و مواد بازیافتی تولید کند.
  • منورا بر روی رضایت مشتریان تمرکز دارد و سعی می‌کند تا نیازها و خواسته‌های آنها را به بهترین شکل ممکن برآورده کند.