ظریف تجارت صبا ؛ ترکیب ظریفی از زیبایی و سلامت

کمپانی آدیسا | Adisa

آدیسا برندی است بر پایه مراقبت و درمان مو، که برای آن نوآوری، کیفیت و پاسخگویی به نیازهای مو و رضایت شما دارای اهمیت است. محصولات آدیسا ساخت کشور ایتالیا و حاصل سالها تجربه و استفاده از پیشرفته ترین فناوری ها و برترین تجربیات علمی در تهیه محصولات مراقبت از مو است. استفاده از باکیفیت ترین مواد اولیه همراه با فرمولاسیون تخصصی و آزمایشات گسترده در بزرگترین لابراتوارهای اروپا، تضمین کننده اثر بخشی و ایمنی گروه محصولات آدیسا است. برای آدیسا رویای همکاری با جامعه علمی و افراد حرفه ای در حوزه بهداشت و درمان یک اصل حیاتی است و همواره می‌کوشد تا از مشورت پزشکان و متخصصان مجرب پوست و مو در این حوزه بهره مند گردد تا از تلفیق نوآوری و اثر بخشی در راستای رضایت مندی مصرف کنندگان گام بردارد.

آدیسا انتخاب متخصصان پوست و مو

به نظر متخصصان و پزشکان پوست و مو ریزش موها بین 50 تا 100 عدد تار مو در روز کاملا” طبیعی است. در واقع در نتیجه مکانیسم فیزیولوژیکی چرخه حیات مو هر روز تعداد کمی از موهایی که در فاز تلوژن هستند شروع به ریزش می‌کنند و موهای جدیدی که در فاز آناژن قرار دارند شروع به رشد می‌کنند. اگر این ریزش مو شدیدتر باشد و در یک بازه سه ماهه موهای جدید جایگزین آن نشود باید با پزشک متخصص مو مشورت کرد. درمان ریزش مو کار ساده ای نیست و می تواند علل و عوامل بسیاری در ایجاد آن دخالت داشته باشد. آلوپسی موقتی، مزمن و یا آندروژنیک می‌تواند نتیجه استفاده مداوم از مواد شیمیایی و یا وسایل حرارتی مانند سشوار باشد، تغذیه و رعایت سبک زندگی سالم، و استفاده از مواد معدنی، پروتئین و ویتامین ها در رژیم غذایی روزانه می‌تواند مانع از ریزش مو شود. روانشناسان معتقدند افرادی که ریزش مو دارند شیوع بالایی از افسردگی، اضطراب و فوبیای اجتماعی را تجربه می‌کنند. از اینرو درمان ریزش مو با هر علت سیستمی از موضوعات مهمی است که نیاز به درمان دارویی زیر نظر یک پزشک متخصص دارد.

با آدیسا بگذارید موهایتان بدرخشد

داشتن موی زیبا، حاصل زمینه ژنتیکی مناسب و مراقبت ویژه است. مو در ایجاد زیبایی و اعتماد به نفس نقش به سزایی دارد. سلامت مو بستگی به مراقبت‌هایی دارد که بطور منظم و روزانه رعایت می‌شود و با توجه به فرهنگ افراد ویژگی های فیزیکی و ژنتیکی هر کس متفاوت است. شستن موها با شامپوهای ملایم روزانه، استفاده از روغن‌های مو جهت حفظ رطوبت و چربی طبیعی مو و نیز محافظت از موها برای جلوگیری از گره خوردگی و شانه پذیری بهتر آنها به هنگام حالت دادن و آرایش مو، استفاده روزانه از سرم مو و شستن موها حداقل یکبار در هفته با ماسک داخل حمام راهکارهایی است که می توان برای داشتن موهای ابریشمی و افزایش شادابی و طراوت مو بکار گرفت.