ظریف تجارت صبا ؛ ترکیب ظریفی از زیبایی و سلامت

کمپانی ایردکتر | Air Doctor

کمپانی ایردکتر در سال 1996  با هدف تولید محصولات پزشکی در شهر بوسان کره جنوبی شروع به فعالیت نمود. این برند بهترین تشک های مواج در ایران و جهان را عرضه می کند و محصولات آن به شدن مورد توصیه پزشکان و متخصصان است. شرکت ظریف تجارت صبا وارد کننده و عرضه کننده تشک مواج، تشک شنی و دستگاه تنس ( فیزوتراپی خانگی ) از این کمپانی است.

معرفی شرکت ایردکتر

ایرداکتر توسط شرکت Youngwon Medical در کشور کره جنوبی از سال 1996 تولید و به بازار جهانی معرفی شده است. این شرکت از زمان تاسیس خود بر اساس تجربه و دانش توانسته است اعتماد زیادی را در بازار جهانی تجهیزات پزشکی بدست آورد و دارای گواهینامه FDA آمریکا، CE اروپا و ثبت اختراع بین المللی می باشد. برند ایرداکتر، محصولات خود را بر اساس نیاز مصرف کنندگان تولید کرده و همواره تلاش نموده تا محصولات پیشرفته با فن آوری روز دنیا را در اختیار بیماران قرار دهد. هم اکنون محصولات برند سلامت محور ایرداکتر، شامل انوع تشک های امواج، تشک برقی حرارتی شنی و دستگاه فیزیوتراپی در دسترس مصرف کنندگان قرار دارد.
گروه ظریف تجارت صبا، نماینده و واردکننده انحصاری محصولات برند ایرداکتر در ایران می باشد.

محصولات شرکت ایردکتر

تشک مواج و درمان زخم بستر:
بی تحرکی و عدم گردش خون در بدن به خصوص در قسمت های استخوانی بدن موجب ایجاد زخم بستر می شود. اگر به این نقطه از بدن فشار بیش از حد وارد شود به مرور شروع به زخم شدن می کند. تشک مواج به منظور جلوگیری از ایجاد زخم بستر و هم چنین کمک به بهبود آن استفاده می شود. انواع مختلفی دارد و در منزل، بیمارستان و خانه سالمندان قابل استفاده است. بیماران دارای آسیب های نخاعی، فلج مغزی، آسیب مغزی، پارکینسون و آلزایمر بیشتر در معرض زخم بستر قرار دارند.
جنس تشک مواج ایردکتر از پلی اورتان PVC با کیفت بالا است، دارای پمپ باد با کمترین صدا و گردش هوای مداوم است. استاندارد FDA امریکا وCE اروپا را دارا می باشد. دارای یک سال گارانتی موتور و ده سال خدمات پس از فروش است.

تشک برقی رطوبتی – حرارتی ( شنی):
این محصول برای استفاده از خواص گرما درمانی طراحی و تولید شده است. حرارت تولید شده از طریق جریان برق توسط دو المنت که با سنگهای الوین و یشم پوشیده شده اند از طریق لایه پنبه ای به بدن منتقل میشود. استفاده از این تشکچه برای رفع گرفتگی و کاهش درد عضلات و اسپاسم بخصوص در ناحیه کمر و گردن و بهبود گردش خون توصیه می شود. مجهز به تایمر و دیمر دیجیتال، کاور نخی با طراحی زیبا و قابل شستشو، یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است. گروه ظریف تجارت صبا تولید محصولات برند آدیسا تحت لیسانس ایتالیا وهم چنین توزیع این برند  که الگویی برای فرمولاسیون محصولات درمانی می باشد، به عهده دارد.