ظریف تجارت صبا ؛ ترکیب ظریفی از زیبایی و سلامت

کمپانی مدی | Medi

کمپانی مدی یک شرکت بین المللی معتبر آلمانی است که در سال ۱۹۵۱ (بیش از ۷۰ سال پیش) توسط ولفگانگ وایهرمولر فعالیت خود را آغاز نموده است. ولفانگ با دانشی که از تجارت کوچک والدینش در زمینه تولید جوراب بافی به دست آورده بود به همراه پسر عمو خود گونتر وویگتمن شرکت WeCo را تاسیس کرد. سرمایه اولیه آنها شامل سه دستگاه ماشین بافندگی و دانش تخصصی بافندگی لاستیک بود. WeCo با تولید اولین جوراب زنانه بدون درز، با خاصیت کشسانی بالا انقلابی در درمان فشرده سازی ایجاد کرد. خط تولید اولین جوراب فشاری با ظاهری شفاف از اوایل سال ۱۹۷۵ آغازشد.
هم اکنون کمپانی Medi با بیش از 3000 کارمند و 24 شعبه در سراسر جهان محصولات خود را به بیش از 90 کشور جهان صادر می نماید و تلاش می کند با کمک به مردم زندگی با کیفیت تری برای آنان بسازد. تمامی محصولات مدی تایید شده موسسه استاندارد RAL آلمان است که یکی از شناخته شده ترین موسسات استاندارد دنیا است و گواهی کیفی محصولات را صادر می کند. محصولات تولید شده در این کمپانی دارای گواهی ثبت اختراع از نظر تولید بافت با فشار دقیق و اثر بخشی بالا است. این محصولات در زمینه سلامت وریدی، ورم لنفاوی، مراقبت از زخم و درمان های ارتوپدی دارای تنوع مدل، سایز، اندازه قد وکلاس فشار است .

چرا پزشکان محصولات مدی را تجویز می کنند؟

زیرا محصولات مدی دارای اثر بخشی وکیفیت تضمین شده بر اساس گواهی موسسه RAL آلمان می باشند و دقیق ترین جدول گرادیان سایز ( هر 2 سانت یک سایز ) را دارند.

دارای تنوع محصولی مخصوصا آستین های درمانی از نظر ارتفاع و فشار و بافت اند. دارای فناوری استفاده از نوعی نخ هستندکه ایجاد بو نمی کنند. از فناوری نوعی فیبر برای جلوگیری از ایجاد عرق و رطوبت در پوست استفاده نموده اند. تمامی محصولات مدی دارای کلینیکال استادی انجام شده از نظر تطابق دمای هوای محیط با گرما و رطوبت جوراب هستند.

رضایت از محصولات مدی​ :

زیرا محصولات مدی دارای بافتی نرم و لطیف مطابق با آناتومی بدن و سازگار با پوست با خاصیت کشسانی بالا هستند. این بافت با کمترین عارضه حساسیت و آلرژی تحمل پذیری فشار را نیز برای بیمار آسان کرده است. کیفیت و طول عمر و دوام و ماندگاری محصولات مدی نیز مورد رضایت بیماران است.