ظریف تجارت صبا ؛ ترکیب ظریفی از زیبایی و سلامت

کمپانی یوانا | Youana

یوانا برندی ایتالیایی است که لاین حرفه ای از محصولات زیبایی را ارائه می دهد. و به لطف محصولات مراقبتی و زیبایی خود مورد توجه مصرف کنندگانی قرار دارد که در جستجوی محصولات با کیفیت هستند. تلاش این کمپانی نوآوری و جستجوی محصولاتی است که مطابق با دقیق ترین استانداردها و کنترل های کیفی تولید و عرضه شده است. یوانا مراقبت می کند تا از فاتلات، الکل، تالک و مواد شیمیایی مضر در محصولات خود استفاده ننماید، همچنین هیچ یک از مواد یا محصولات خود را بر روی حیوانات تست نمی‌کند. گروه ظریف تجارت صبا، تولید محصولات برند یوانا تحت لیسانس ایتالیا و هم چنین توزیع در سراسر کشور را به عهده دارد. لازم به ذکر است رژ لب های این برند محصول مشترک کشور ایتالیا و فرانسه می باشد.

اهمیت مراقبت از لب ها

بافت پوستی تشکیل دهنده لب ها غشای مخاطی نازکی است که با بافت پوست متفاوت است. فاقد غدد چربی و لایه محافظ کراتینه ای است. از اینرو لب ها در معرض عوامل محیطی گوناگون مانند هوای سرد و مرطوب، هوای گرم و خشک، نور خورشید، باد، آلودگی های هوا و … قرار دارند. علاوه بر آن، لب ها با افزایش سن مقداری از حجم خود را از دست می دهند و باریکتر و کم حجم تر به نظر می رسند. خطوط کوچکی در اطراف دهان ایجاد می شود و باعث می شود رژلب به خوبی روی لب ها قرار نگیرد و ظاهری نامرتب پیدا کند. یوانا با طراحی هوشمندانه، رژ لب های مات و براق خود را برای همه خانم ها در گروههای سنی مختلف ارائه می‌دهد. استفاده از رژ لب های براق و شفاف به جای رژ لب های مات به شما کمک می کند تا سطح براق باعث شود لب ها پر حجم تر به نظر برسند.

انتخاب رنگ لب و ناخن

انتخاب رنگ ناخن و رژ لب بستگی به روند مد و شخصیت افراد دارد. اما نکته مهم ایجاد هماهنگی آن با رنگ مو، پوست و ناخن شما است و این یکی از اهداف روتین‌های آرایشی در دنیاست.