ظریف تجارت صبا ؛ ترکیب ظریفی از زیبایی و سلامت

درباره شرکت ظریف تجارت صبا

شرکت ظریف تجارت صبا با سابقه‌ی بیش از 32 سال فعالیت در حوزه‌ی واردات معتبرترین برندهای محصولات تجهیزات پزشکی و همچنین تولید محصولات آرایشی و بهداشتی می‌باشد. هلدینگ ظریف تجارت صبا از سال 1370 با دورنگار تامین انواع محصولات تجهیزات پزشکی برای تمام ایرانیان شروع به کار کرد و با گذشت زمان و با توجه به تقاضای بازار تصمیم به واردات و تولید محصولات با کیفیت آرایشی و بهداشتی گرفت. چشم انداز ما این است که در بازار لوازم آرایشی و بهداشتی ایران به سرعت رشد کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن برندهای خود را به جایگاه یکی از پنج شرکت اول تولید و توزیع در این بازار برسانیم.

اصول حرفه‌ای هولدینگ ظریف تجارت صبا

هدف ما ارائه با کیفیت‌ترین محصولات پزشکی، بهداشتی و آرایشی به مردم کشورمان است. کیفیت بالا در تمام مراحل تولید از جمله ترکیبات اولیه و بسته‌بندی لحاظ گردیده است. گروه ظریف تجارت صبا، در تمام مراحل تولید، بازاریابی، فروش، تبلیغات و توزیع محصولات، رعایت صداقت را اصل قرار داده است. این مجموعه با بهره‌گیری از هدایت مدیریت توانمند و تکیه بر دانش متخصصین جوان کشور و هم چنین همکاری با معتبرترین لابراتوارهای ایتالیا، فرانسه، آلمان، کره جنوبی، ژاپن و چین با هدف کارآفرینی فعالیت می‌کند.

اصالت کالا و مجوزهای بهداشتی

تمام محصولات شرکت ظریف تجارت صبا، دارای کد و برچسب اصالت وزارت بهداشت می باشد.

همکاری با برندهای معتبر جهانی

شرکت ظریف تجارت صبا، دارای نمایندگی برندهای معتبر بین المللی از کشورهای کره جنوبی، آلمان، چین و ژاپن در زمینه تجهیزات پزشکی و ارتوپدی می‌باشد.

تنوع محصولات

نیازهای مشتریان در زمینه های آرایشی، بهداشتی، ارتوپدی و تجهیزات پزشکی ارزش گذاری شده است.

جوایز و تندیس‌ها

همکاران ظریف تجارت صبا

2000 +
داروخانه فعال
400 +
پزشک همکار

ارسال سریع

ارسال سریع محصولات به سراسر کشور

بهترین کیفیت

کیفیت تضمین شده کالاها

پشتیبانی و مشاوره

مشاوره قبل از خرید نهایی محصول

قیمت اقتصادی

مناسب‌ترین قیمت در بازار